• ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

• W dniu 14 października 2021r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w tak oczekiwanym i podniosłym wydarzeniu jakim jest złożenie przysięgi pierwszoklasisty. Wydarzenie to wzbudziło wiele emocji. W czasie akademii każdy uczeń z przyjemnością prezentował swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym momentem było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz dokonanie przez panią Dyrektor aktu pasowania na ucznia. Miłym akcentem były słodkie upominki i pamiątkowe zdjęcia. Pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

• OBCHODY DNIA PAMIĘCI WIĘŹNIÓW OBOZU DULAG 121 I NIOSĄCYCH IM POMOC

• 2 października 2021 r., w dniu Narodowego Dnia Pamięci o Ludności Cywilnej Powstańczej Warszawy  w Pruszkowie odbyły się uroczyste obchody „Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc” organizowane przez Powiat Pruszkowski, Miasto Pruszków, Instytut Pamięci Narodowej, Urząd do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz  Muzeum Dulag 121. W tak ważnym dniu nie mogło nas zabraknąć.