• Pielęgniarka szkolna

• Czerniak

• Ty decydujesz, czy zachorujesz!

• Znamię! Znam je?

• Cukrzyca

• Wszawica to nie wstyd, po prostu trzeba działać

• Rozpoczyna się sezon jesienno – zimowy, zakładanie, przymierzanie czapek, bardzo prosimy o zapoznanie się z profilaktyką przeciwdziałania wszawicy!

• Dbajmy o nasze zdrowie

• Robi się coraz cieplej – nie zapominajmy o piciu wody! Obejrzyjcie „Przygody Oli i Stasia”

Coraz więcej siedzicie przed komputerami… a więc zadbajcie o prawidłową dietę:

Zbilansowana dieta dziecka

I ruch, ruch!!!!

• Zdrowy dziś – zdrowy jutro

• Szkoła przystąpiła do projektu finansowanego przez Urząd Miasta Pruszkowa  „Zdrowy dziś  – zdrowy jutro” .

W ramach projektu dzieci będą miały wykonane: pomiar ciśnienia, badanie ostrości wzroku, ocenę masy ciała oraz jego skład, sprawdzenie postawy oraz sprawności oddechowo – krążeniowej.

Realizacja projektu była zaplanowana od marca 2020 roku. Ze względu na pandemię i zawieszenie nauki w szkole
          w obecnym roku szkolnym (2020/2021) badaniem objęci będą uczniowie klasy 3 i 7 oraz dodatkowo klasy 4 i 8.

Dzieci z klas 3 i 7 otrzymają karty z prośbą o wyrażenie zgody na przeprowadzenie badania w ramach projektu.

Na czym polega badanie ESMS Pruszków