• MÓJ ULUBIONY BOHATER

• Mój ulubiony bohater utworu Juliana Tuwima - prace dzieci z konkursu plastycznego zorganizowanego w świetlicy szkolnej w ramach projektu edukacyjnego „Poznajemy życie i twórczość Juliana Tuwima”

• LEKCJA WALENTYNKOWA

• Uczniowie klasy Va wzięli udział w walentynkowej lekcji po angielsku. Przygotowali walentynkową dekoracje sali, uczyli się słówek związanych z dniem zakochanych w języku angielskim. Przygotowali również pyszne słodkości  domowe ciasta i donaty, które samodzielnie ozdobili.

• KOŁO TEATRALNE

• Przed feriami uczestnicy koła teatralnego zaprezentowali przed swoimi rówieśnikami przedstawienie, które powstało w oparciu o utwór Juliana Tuwima pt. O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci. Uczniowie pod okiem nauczyciela opracowali scenariusz teatralny, zorganizowali dekoracje i rekwizyty. Występ wzbudził duże zainteresowanie wśród kolegów i koleżanek, a wykonawcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W atmosferze dobrej zabawy chętni uczniowie mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej z wykorzystaniem zgromadzonych rekwizytów.

Opiekun: Aneta Trojakowska-Ciura

• MIKOŁAJ KOPERNIK- WIELKI, POLSKI UCZONY

• Na lekcjach plastyki w ramach projektu ,,Mikołaj Kopernik- wielki, polski uczony" uczniowie  klas VII wykonali plakaty o M. Koperniku, a uczniowie klas VI obrazy kosmosu. Najciekawsze  prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

• ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

• W ramach Narodowego Programu Czytelnictwa w świetlicy uczniowie wykonali zakładki do książek, które zostały wręczone dzieciom w czasie zajęć bibliotecznych. Wszyscy wykazali się ​​​pomysłowością i zaangażowaniem.