• Sukcesy uczniów

Tytuł LAUREATA w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny otrzymał

Piotr Łęski

Opiekun:Grażyna Baka -Zielińska

Zawody pływackie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Dnia 5 grudnia na basenie Kapry w Pruszkowie odbyły się zawody pływackie dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami pływackimi, czego dowodem są uzyskane puchary, medale oraz cenne nagrody.

I miejsce – Aleksandra Wolska i Bartłomiej Turski
            II miejsce – Zofia Szyrma
            III miejsce – Izabella Grzyszczok

Konkurs Historyczno – Literacki „Pierwszy dzień wolności”